PBM200PS48-C
XP PowerXP Power
PBM200PS48-C Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PBM200PS48-C
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 48V 200W
Dataark: PBM200PS48-C.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 453 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 453 pcs
  • Besked
Specifikationer for PBM200PS48-C
Varenummer PBM200PS48-C Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 48V 200W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 453 pcs Datablad PBM200PS48-C.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 48V
Spænding - Isolering 4kV Spænding - Indgang 90 ~ 264 VAC
Type Enclosed Størrelse / Dimension 7.00" L x 4.00" W x 1.50" H (177.8mm x 101.6mm x 38.1mm)
Serie PBM Power (Watts) 200W
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (With Derating) Antal udgange 1
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Mindste belastning er påkrævet No Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner Remote On/Off, Standby Output, Universal Input Effektivitet 80%
Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 4.2A 90 ~ 264 VAC Input Nuværende - Output (Max) 4.2A