PBM200PT03-C
XP PowerXP Power
PBM200PT03-C Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PBM200PT03-C
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 5.1V +/-15V 200W
Dataark: PBM200PT03-C.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 417 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 417 pcs
  • Besked
Specifikationer for PBM200PT03-C
Varenummer PBM200PT03-C Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 5.1V +/-15V 200W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 417 pcs Datablad PBM200PT03-C.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -15V
Spænding - Output 2 15V Spænding - Output 1 5.1V
Spænding - Isolering 4kV Spænding - Indgang 90 ~ 264 VAC
Type Enclosed Størrelse / Dimension 7.00" L x 4.00" W x 1.50" H (177.8mm x 101.6mm x 38.1mm)
Serie PBM Power (Watts) 200W
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (With Derating) Antal udgange 3
Monteringstype Chassis Mount Mindste belastning er påkrævet Yes
Effektivitet 80% Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 3 Output 5.1V 15V -15V 30A, 6A, 4A 90 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 30A, 6A, 4A Godkendelser -