QSB60024S12P
XP PowerXP Power
QSB60024S12P Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: QSB60024S12P
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 600W
Dataark: QSB60024S12P.pdf
  • Besked
Specifikationer for QSB60024S12P
Varenummer QSB60024S12P Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 600W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4313 pcs Datablad QSB60024S12P.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 12V
Spænding - Isolering 1500V Spænding - Indgang (Min) 18V
Spænding - Indgang (Max) 36V Type Isolated Module
Leverandør Device Package Full Brick Størrelse / Dimension 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm)
Serie QSB Power (Watts) 600W
Emballage - Pakke / tilfælde Full Brick
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C (With Derating) Antal udgange 1
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Effektivitet 89% Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 50A 18V - 36V Input
Nuværende - Output (Max) 50A Applikationer ITE (Commercial)