UCP225PS24
XP PowerXP Power
UCP225PS24 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: UCP225PS24
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 24V 225W
Dataark: UCP225PS24.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 724 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 724 pcs
  • Besked
Specifikationer for UCP225PS24
Varenummer UCP225PS24 Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 24V 225W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 724 pcs Datablad UCP225PS24.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 24V
Spænding - Isolering 4kV Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC
Type Open Frame Størrelse / Dimension 5.00" L x 3.12" W x 1.18" H (127.0mm x 79.2mm x 29.2mm)
Serie UCP225 Power (Watts) 150W (225W Forced Air)
Andre navne 1470-3956 Driftstemperatur -40°C ~ 70°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Mindste belastning er påkrævet No
Effektivitet 92% Detaljeret beskrivelse Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 85 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 6.25A Godkendelser CB, CE
Applikationer ITE (Commercial), Medical
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
UCP20U-480-36
UCP20U-480-36
producenter: ERP Power
Beskrivelse: LED DRIVER CC AC/DC 28-36V 480MA
På lager: 6214 pcs
Hent: UCP20U-480-36.pdf
RFQ
UCP225PS48
UCP225PS48
producenter: XP Power
Beskrivelse: AC/DC CONVERTER 48V 225W