VER12US090-JA
XP PowerXP Power
VER12US090-JA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: VER12US090-JA
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W
Dataark: VER12US090-JA.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for VER12US090-JA
Varenummer VER12US090-JA Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8402 pcs Datablad VER12US090-JA.pdf
Vægt 0.28 lb (127.01g) Spænding - Output 9V
Spænding - Indgang 90 ~ 264 VAC Størrelse / Dimension 3.01" L x 1.61" W x 1.48" H (76.5mm x 41.0mm x 37.6mm)
Serie VER12 (12W) Region udnyttet International
Power (Watts) 12W Polarisering Positive Center
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Andre navne 1470-3115
Driftstemperatur 0°C ~ 60°C Ingen belastning af strømforbrug 100mW (Max)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Input Type Multi-Blade (Included) Input Connector Multi-Blade
Form Wall Mount Effektivitet Level VI, CoC Tier 2
Detaljeret beskrivelse 9V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input Nuværende - Output (Max) 1.28A
Ledningslængde 59" (1.50m) Godkendelser CB