VER18US150-JA
XP PowerXP Power
VER18US150-JA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: VER18US150-JA
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 18W
Dataark: VER18US150-JA.pdf
  • Besked
Specifikationer for VER18US150-JA
Varenummer VER18US150-JA Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 18W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7339 pcs Datablad VER18US150-JA.pdf
Vægt 0.177 lb (80.29g) Spænding - Output 15V
Spænding - Indgang 90 ~ 264 VAC Størrelse / Dimension 3.54" L x 1.69" W x 1.68" H (90.0mm x 43.0mm x 42.7mm)
Serie VER18 (18W) Region udnyttet International
Power (Watts) 19W Polarisering Positive Center
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Andre navne 1470-3171
Driftstemperatur 0°C ~ 60°C Ingen belastning af strømforbrug 100mW (Max)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Input Type Multi-Blade (Included) Input Connector Multi-Blade
Form Wall Mount Effektivitet Level VI
Detaljeret beskrivelse 15V 19W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input Nuværende - Output (Max) 1.25A
Ledningslængde 59" (1.50m) Godkendelser CB