MMP100FRE274K
YageoYageo
Yageo
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MMP100FRE274K
Producent / Mærke: Yageo
Produkt beskrivelse RES SMD 1% 1W MELF
Dataark: MMP100FRE274K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for MMP100FRE274K
Varenummer MMP100FRE274K Fabrikant Yageo
Beskrivelse RES SMD 1% 1W MELF Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2118305 pcs Datablad MMP100FRE274K.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package MELF Størrelse / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MMP Modstand 274 kOhms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde MELF, 0207 Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 274 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film