MMP100FRE280K
Produkt oversigt
Varenummer: MMP100FRE280K
Producent / Mærke: Yageo
Produkt beskrivelse RES SMD 1% 1W MELF
Dataark: MMP100FRE280K.pdf
  • Besked
Specifikationer for MMP100FRE280K
Varenummer MMP100FRE280K Fabrikant Yageo
Beskrivelse RES SMD 1% 1W MELF Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2317159 pcs Datablad MMP100FRE280K.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package MELF Størrelse / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MMP Modstand 280 kOhms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde MELF, 0207 Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 280 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film