MMP100FRE28R
Produkt oversigt
Varenummer: MMP100FRE28R
Producent / Mærke: Yageo
Produkt beskrivelse RES SMD 1% 1W MELF
Dataark: MMP100FRE28R.pdf
  • Besked
Specifikationer for MMP100FRE28R
Varenummer MMP100FRE28R Fabrikant Yageo
Beskrivelse RES SMD 1% 1W MELF Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2023093 pcs Datablad MMP100FRE28R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package MELF Størrelse / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MMP Modstand 28 Ohms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde MELF, 0207 Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 28 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film