MMP200FRE33K
Produkt oversigt
Varenummer: MMP200FRE33K
Producent / Mærke: Yageo
Produkt beskrivelse RES SMD 1% 2W MELF
Dataark: MMP200FRE33K.pdf
  • Besked
Specifikationer for MMP200FRE33K
Varenummer MMP200FRE33K Fabrikant Yageo
Beskrivelse RES SMD 1% 2W MELF Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 783295 pcs Datablad MMP200FRE33K.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package MELF Størrelse / Dimension 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Serie MMP Modstand 33 kOhms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde MELF, 0309 Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 33 kOhms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
Sammensætning Metal Film
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MMP200FRE330R
MMP200FRE330R
producenter: Yageo
Beskrivelse: RES SMD 1% 2W MELF
På lager: 680181 pcs
Hent: MMP200FRE330R.pdf
RFQ
MMP200FRE32R4
MMP200FRE32R4
producenter: Yageo
På lager: 796988 pcs
Hent: MMP200FRE32R4.pdf
RFQ
MMP200FRE33K2
MMP200FRE33K2