MMP200FRE348K
Produkt oversigt
Varenummer: MMP200FRE348K
Producent / Mærke: Yageo
Produkt beskrivelse RES SMD 1% 2W MELF
Dataark: MMP200FRE348K.pdf
  • Besked
Specifikationer for MMP200FRE348K
Varenummer MMP200FRE348K Fabrikant Yageo
Beskrivelse RES SMD 1% 2W MELF Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 680889 pcs Datablad MMP200FRE348K.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package MELF Størrelse / Dimension 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Serie MMP Modstand 348 kOhms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde MELF, 0309 Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 348 kOhms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film