0805-24NK
Produkt oversigt
Varenummer: 0805-24NK
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 24NH 500MA 220 MOHM
Dataark: 0805-24NK.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for 0805-24NK
Varenummer 0805-24NK Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 24NH 500MA 220 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6778 pcs Datablad 0805-24NK.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
Afskærmning Unshielded Serie 805
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 500MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 0805-24NK TR 2000 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ceramic
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 250MHz
selvinduktion 24nH Højde - Siddende (Max) 0.060" (1.52mm)
Frekvens - Selvresonans 2GHz Detaljeret beskrivelse 24nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 220 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 220 mOhm Max Nuværende vurdering 500mA
Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
0805-221K
0805-221K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 220NH 400MA 700 MOHM
På lager: 3652 pcs
Hent: 0805-221K.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 240NH 350MA 1 OHM SMD