0805-2N8J
Produkt oversigt
Varenummer: 0805-2N8J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.8NH 800MA 60 MOHM
Dataark: 0805-2N8J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for 0805-2N8J
Varenummer 0805-2N8J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 2.8NH 800MA 60 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2728 pcs Datablad 0805-2N8J.pdf
Type Wirewound Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
Afskærmning Unshielded Serie 805
Vurderinger - Q @ Freq 80 @ 1.5GHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 0805-2N8J TR 2000 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ceramic
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 250MHz
selvinduktion 2.8nH Højde - Siddende (Max) 0.060" (1.52mm)
Frekvens - Selvresonans 7.9GHz Detaljeret beskrivelse 2.8nH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 60 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 60 mOhm Max Nuværende vurdering 800mA
Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
0805-33NJ
0805-33NJ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 33NH 500MA 270 MOHM
På lager: 4271 pcs
Hent: 0805-33NJ.pdf
RFQ
0805-24NK
0805-24NK
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 24NH 500MA 220 MOHM
På lager: 6778 pcs
Hent: 0805-24NK.pdf
RFQ
0805-271K
0805-271K
Beskrivelse: FIXED IND 270NH 350MA 1 OHM SMD