0805-56NK
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 0805-56NK
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 56NH 500MA 340 MOHM
Dataark: 0805-56NK.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for 0805-56NK
Varenummer 0805-56NK Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 56NH 500MA 340 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6933 pcs Datablad 0805-56NK.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
Afskærmning Unshielded Serie 805
Vurderinger - Q @ Freq 60 @ 500MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 0805-56NK TR 2000 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ceramic
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 200MHz
selvinduktion 56nH Højde - Siddende (Max) 0.060" (1.52mm)
Frekvens - Selvresonans 1.55GHz Detaljeret beskrivelse 56nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 340 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 340 mOhm Max Nuværende vurdering 500mA
Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
0805-47NJ
0805-47NJ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 47NH 500MA 310 MOHM
På lager: 6412 pcs
Hent: 0805-47NJ.pdf
RFQ
0805-5N6J
0805-5N6J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 5.6NH 600MA 80 MOHM
På lager: 6606 pcs
Hent: 0805-5N6J.pdf
RFQ
0805-621K
0805-621K
Beskrivelse: FIXED IND 620NH 210MA 2.2 OHM
Hent: 0805-621K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 680NH 190MA 2.2 OHM