0805-5N6K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 0805-5N6K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 5.6NH 600MA 80 MOHM
Dataark: 0805-5N6K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for 0805-5N6K
Varenummer 0805-5N6K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 5.6NH 600MA 80 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5354 pcs Datablad 0805-5N6K.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
Afskærmning Unshielded Serie 805
Vurderinger - Q @ Freq 65 @ 1GHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 0805-5N6K TR 2000 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ceramic
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 250MHz
selvinduktion 5.6nH Højde - Siddende (Max) 0.060" (1.52mm)
Frekvens - Selvresonans 5.5GHz Detaljeret beskrivelse 5.6nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 80 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 80 mOhm Max Nuværende vurdering 600mA
Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
0805-621J
0805-621J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 620NH 210MA 2.2 OHM
På lager: 5079 pcs
Hent: 0805-621J.pdf
RFQ
0805-681K
0805-681K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 680NH 190MA 2.2 OHM
På lager: 3469 pcs
Hent: 0805-681K.pdf
RFQ