0805-681J
Produkt oversigt
Varenummer: 0805-681J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 680NH 190MA 2.2 OHM
Dataark: 0805-681J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for 0805-681J
Varenummer 0805-681J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 680NH 190MA 2.2 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5687 pcs Datablad 0805-681J.pdf
Type Wirewound Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
Afskærmning Unshielded Serie 805
Vurderinger - Q @ Freq 23 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 0805-681J TR 2000 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ceramic
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 25MHz
selvinduktion 680nH Højde - Siddende (Max) 0.060" (1.52mm)
Frekvens - Selvresonans 200MHz Detaljeret beskrivelse 680nH Unshielded Wirewound Inductor 190mA 2.2 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 2.2 Ohm Max Nuværende vurdering 190mA