1008R-122J
API DelevanAPI Delevan
1008R-122J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1008R-122J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.2UH 591MA 430 MOHM
Dataark: 1008R-122J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1008R-122J
Varenummer 1008R-122J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.2UH 591MA 430 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 54293 pcs Datablad 1008R-122J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1008R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 1008R-122J TR 500
DN42009JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 1.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans 100MHz
Detaljeret beskrivelse 1.2µH Unshielded Inductor 591mA 430 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 430 mOhm Max
Nuværende vurdering 591mA Nuværende - Mætning -