1008R-123H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1008R-123H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 12UH 207MA 3.5 OHM SMD
Dataark: 1008R-123H.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1008R-123H
Varenummer 1008R-123H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 12UH 207MA 3.5 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 32295 pcs Datablad 1008R-123H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package 1008 Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1008R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD, J-Lead
Andre navne 1008R-123H TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 12µH
Højde - Siddende (Max) 0.085" (2.16mm) Frekvens - Selvresonans 24MHz
Detaljeret beskrivelse 12µH Unshielded Inductor 207mA 3.5 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 3.5 Ohm Max
Nuværende vurdering 207mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1008R-122H
1008R-122H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1.2UH 591MA 430 MOHM
På lager: 36727 pcs
Hent: 1008R-122H.pdf
RFQ
1008R-123J
1008R-123J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 12UH 207MA 3.5 OHM SMD
På lager: 53409 pcs
Hent: 1008R-123J.pdf
RFQ
1008R-123K
1008R-123K