1008R-123J
API DelevanAPI Delevan
1008R-123J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1008R-123J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 12UH 207MA 3.5 OHM SMD
Dataark: 1008R-123J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1008R-123J
Varenummer 1008R-123J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 12UH 207MA 3.5 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 53409 pcs Datablad 1008R-123J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1008R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 1008R-123J TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 2.5MHz
selvinduktion 12µH Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvens - Selvresonans 24MHz Detaljeret beskrivelse 12µH Unshielded Inductor 207mA 3.5 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 3.5 Ohm Max Nuværende vurdering 207mA