1008R-223H
Produkt oversigt
Varenummer: 1008R-223H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 22UH 158MA 6 OHM SMD
Dataark: 1008R-223H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1008R-223H
Varenummer 1008R-223H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 22UH 158MA 6 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 35760 pcs Datablad 1008R-223H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package 1008 Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1008R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD, J-Lead
Andre navne 1008R-223H TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 22µH
Højde - Siddende (Max) 0.085" (2.16mm) Frekvens - Selvresonans 17MHz
Detaljeret beskrivelse 22µH Unshielded Inductor 158mA 6 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 6 Ohm Max
Nuværende vurdering 158mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1008R-222K
1008R-222K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 2.2UH 433MA 800 MOHM
På lager: 49936 pcs
Hent: 1008R-222K.pdf
RFQ
1008R-223K
1008R-223K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 158MA 6 OHM SMD