1008R-270J
Produkt oversigt
Varenummer: 1008R-270J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 27NH 1.164A 90 MOHM
Dataark: 1008R-270J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1008R-270J
Varenummer 1008R-270J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 27NH 1.164A 90 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 61709 pcs Datablad 1008R-270J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1008 Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1008R
Vurderinger - Q @ Freq 35 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD, J-Lead
Andre navne 1008R-270J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 27nH
Højde - Siddende (Max) 0.085" (2.16mm) Frekvens - Selvresonans 1.625GHz
Detaljeret beskrivelse 27nH Unshielded Inductor 1.164A 90 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 90 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.164A Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1008R-223K
1008R-223K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 158MA 6 OHM SMD