1008R-223J
API DelevanAPI Delevan
1008R-223J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1008R-223J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 22UH 158MA 6 OHM SMD
Dataark: 1008R-223J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1008R-223J
Varenummer 1008R-223J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 22UH 158MA 6 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 23871 pcs Datablad 1008R-223J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1008R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne DN42016JCT Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 22µH
Højde - Siddende (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvens - Selvresonans 17MHz
Detaljeret beskrivelse 22µH Unshielded Inductor 158mA 6 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 6 Ohm Max
Nuværende vurdering 158mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1008R-270K
1008R-270K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 27NH 1.164A 90 MOHM
På lager: 58238 pcs
Hent: 1008R-270K.pdf
RFQ
1008R-223K
1008R-223K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 158MA 6 OHM SMD