1210-122J
API DelevanAPI Delevan
1210-122J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210-122J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.2UH 497MA 750 MOHM
Dataark: 1210-122J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210-122J
Varenummer 1210-122J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.2UH 497MA 750 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 98036 pcs Datablad 1210-122J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne 1210-122J TR 500
DN10122JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 7.9MHz
selvinduktion 1.2µH Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvens - Selvresonans 100MHz Detaljeret beskrivelse 1.2µH Unshielded Inductor 497mA 750 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC-modstand (DCR) 750 mOhm Max Nuværende vurdering 497mA
Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1210-122G
1210-122G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1.2UH 497MA 750 MOHM