1210-123H
API DelevanAPI Delevan
1210-123H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210-123H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 12UH 272MA 2.5 OHM SMD
Dataark: 1210-123H.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210-123H
Varenummer 1210-123H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 12UH 272MA 2.5 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 94420 pcs Datablad 1210-123H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne 1210-123H TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 12µH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 28MHz
Detaljeret beskrivelse 12µH Unshielded Inductor 272mA 2.5 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 2.5 Ohm Max
Nuværende vurdering 272mA Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1210-150K
1210-150K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 15NH 871MA 160 MOHM
På lager: 117346 pcs
Hent: 1210-150K.pdf
RFQ
1210-122H
1210-122H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1.2UH 497MA 750 MOHM
På lager: 91487 pcs
Hent: 1210-122H.pdf
RFQ
1210-122J
1210-122J
Hent: 1210-122J.pdf
1210-122G
1210-122G
Hent: 1210-122G.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 12UH 272MA 2.5 OHM SMD
Hent: 1210-123J.pdf
Hent: 1210-123K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 150NH 910MA 250 MOHM
Hent: 1210-151G.pdf
1210-123F
1210-123F
Hent: 1210-123F.pdf
Hent: 1210-151F.pdf