1210-123J
API DelevanAPI Delevan
1210-123J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210-123J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 12UH 272MA 2.5 OHM SMD
Dataark: 1210-123J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210-123J
Varenummer 1210-123J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 12UH 272MA 2.5 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 115719 pcs Datablad 1210-123J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne 1210-123J TR 500
DN10123JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 2.5MHz
selvinduktion 12µH Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvens - Selvresonans 28MHz Detaljeret beskrivelse 12µH Unshielded Inductor 272mA 2.5 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC-modstand (DCR) 2.5 Ohm Max Nuværende vurdering 272mA
Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1210-150J
1210-150J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 15NH 871MA 160 MOHM
På lager: 122655 pcs
Hent: 1210-150J.pdf
RFQ
1210-122K
1210-122K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1.2UH 497MA 750 MOHM
På lager: 109069 pcs
Hent: 1210-122K.pdf
RFQ
1210-123F
1210-123F
Beskrivelse: FIXED IND 12UH 272MA 2.5 OHM SMD
Hent: 1210-123F.pdf
1210-151H
1210-151H
Beskrivelse: FIXED IND 150NH 910MA 250 MOHM
Hent: 1210-151H.pdf
Hent: 1210-151F.pdf
Hent: 1210-150K.pdf
1210-151G
1210-151G
Hent: 1210-151G.pdf
Hent: 1210-123G.pdf
Hent: 1210-123H.pdf