1210-822H
API DelevanAPI Delevan
1210-822H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210-822H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 8.2UH 305MA 2 OHM SMD
Dataark: 1210-822H.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210-822H
Varenummer 1210-822H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 8.2UH 305MA 2 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 95037 pcs Datablad 1210-822H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne 1210-822H TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 8.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 35MHz
Detaljeret beskrivelse 8.2µH Unshielded Inductor 305mA 2 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 2 Ohm Max
Nuværende vurdering 305mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1210-821G
1210-821G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 820NH 556MA 670 MOHM
På lager: 55538 pcs
Hent: 1210-821G.pdf
RFQ
1210-822F
1210-822F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 305MA 2 OHM SMD
På lager: 48251 pcs
Hent: 1210-822F.pdf
RFQ
1210-823H
1210-823H
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 136MA 10 OHM SMD
Hent: 1210-823H.pdf
1210-823J
1210-823J
Hent: 1210-823J.pdf
Hent: 1210-823G.pdf
Hent: 1210-821J.pdf
Hent: 1210-823F.pdf
1210-822K
1210-822K
Hent: 1210-822K.pdf
Hent: 1210-821H.pdf