1210-823J
API DelevanAPI Delevan
1210-823J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210-823J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 82UH 136MA 10 OHM SMD
Dataark: 1210-823J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210-823J
Varenummer 1210-823J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 82UH 136MA 10 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 109194 pcs Datablad 1210-823J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne 1210-823J TR 500
DN10823JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 2.5MHz
selvinduktion 82µH Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvens - Selvresonans 9MHz Detaljeret beskrivelse 82µH Unshielded Inductor 136mA 10 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC-modstand (DCR) 10 Ohm Max Nuværende vurdering 136mA
Nuværende - Mætning -
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 136MA 10 OHM SMD
På lager: 91226 pcs
Hent: 1210-823H.pdf
RFQ
1210-823F
1210-823F
producenter: API Delevan
På lager: 56968 pcs
Hent: 1210-823F.pdf
RFQ
1210-823G
1210-823G
Hent: 1210-823G.pdf
1210-822J
1210-822J
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 305MA 2 OHM SMD
Hent: 1210-822J.pdf
1210-A
1210-A
producenter: 3M
Beskrivelse: SCOTCH PRO STRENGTH DUCT TAPE 12
Hent:
Hent: 1210-822H.pdf
producenter: 3M
Beskrivelse: 3M QX PROTECTIVE EYEWEAR 1=1PC
Hent: 12100-10000-20.pdf
producenter: C&K
Beskrivelse: CAP SLIDE RECTANGULAR WHITE
Hent: 121000101.pdf
producenter: Weidmuller
Beskrivelse: CONN HOOD CPLNG BOTTOM SZ6 PG21
1210-822K
1210-822K
Hent: 1210-822K.pdf
Hent: 1210-823K.pdf
producenter: Davies Molding, LLC.
Beskrivelse: KNOB 0.250" PHENOLIC