1210-822J
API DelevanAPI Delevan
1210-822J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210-822J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 8.2UH 305MA 2 OHM SMD
Dataark: 1210-822J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210-822J
Varenummer 1210-822J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 8.2UH 305MA 2 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 100032 pcs Datablad 1210-822J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne 1210-822J TR 500
DN10822JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 7.9MHz
selvinduktion 8.2µH Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvens - Selvresonans 35MHz Detaljeret beskrivelse 8.2µH Unshielded Inductor 305mA 2 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC-modstand (DCR) 2 Ohm Max Nuværende vurdering 305mA
Nuværende - Mætning -
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 136MA 10 OHM SMD
På lager: 91226 pcs
Hent: 1210-823H.pdf
RFQ
1210-821J
1210-821J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 820NH 556MA 670 MOHM
På lager: 135253 pcs
Hent: 1210-821J.pdf
RFQ
1210-822G
1210-822G
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 305MA 2 OHM SMD
Hent: 1210-822G.pdf
1210-823F
1210-823F
1210-822K
Hent: 1210-822K.pdf
Hent: 1210-823G.pdf
Hent: 1210-821K.pdf
Hent: 1210-823J.pdf
Hent: 1210-821H.pdf