1331-222J
Produkt oversigt
Varenummer: 1331-222J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1 OHM
Dataark: 1331-222J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1331-222J
Varenummer 1331-222J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 33551 pcs Datablad 1331-222J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331
Vurderinger - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331-222J TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 2.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 95MHz
Detaljeret beskrivelse 2.2µH Shielded Inductor 202mA 1.1 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 1.1 Ohm Max
Nuværende vurdering 202mA Nuværende - Mætning 202mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1331-184K
1331-184K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 180UH 69MA 9.4 OHM SMD
På lager: 45733 pcs
Hent: 1331-184K.pdf
RFQ
1331-224J
1331-224J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD
På lager: 32153 pcs
Hent: 1331-224J.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1 OHM
Hent: 1331-222K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 220NH 545MA 150 MOHM
Hent: 1331-221J.pdf