1331-224J
Produkt oversigt
Varenummer: 1331-224J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD
Dataark: 1331-224J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1331-224J
Varenummer 1331-224J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 32153 pcs Datablad 1331-224J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331
Vurderinger - Q @ Freq 35 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331-224J TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 220µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 10MHz
Detaljeret beskrivelse 220µH Shielded Inductor 64mA 11 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 11 Ohm Max
Nuværende vurdering 64mA Nuværende - Mætning 20mA