1331-223H
Produkt oversigt
Varenummer: 1331-223H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD
Dataark: 1331-223H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1331-223H
Varenummer 1331-223H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 19737 pcs Datablad 1331-223H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331-223H TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 22µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 24MHz
Detaljeret beskrivelse 22µH Shielded Inductor 96mA 4.9 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 4.9 Ohm Max
Nuværende vurdering 96mA Nuværende - Mætning 96mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1331-221H
1331-221H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 220NH 545MA 150 MOHM
På lager: 27312 pcs
Hent: 1331-221H.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD
På lager: 24932 pcs
Hent: 1331-224H.pdf
RFQ
1331-224K
1331-224K
Hent: 1331-224K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD