1331R-122H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1331R-122H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM
Dataark: 1331R-122H.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1331R-122H
Varenummer 1331R-122H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 29101 pcs Datablad 1331R-122H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331R-122H TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 1.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 130MHz
Detaljeret beskrivelse 1.2µH Shielded Inductor 247mA 730 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 730 mOhm Max
Nuværende vurdering 247mA Nuværende - Mætning 247mA