1331R-104H
Produkt oversigt
Varenummer: 1331R-104H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 51MA 16.8 OHM
Dataark: 1331R-104H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1331R-104H
Varenummer 1331R-104H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 100UH 51MA 16.8 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 22279 pcs Datablad 1331R-104H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331R-104H TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 100µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 10.5MHz
Detaljeret beskrivelse 100µH Shielded Inductor 51mA 16.8 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 16.8 Ohm Max
Nuværende vurdering 51mA Nuværende - Mætning 51mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1331R-103K
1331R-103K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM SMD
På lager: 43423 pcs
Hent: 1331R-103K.pdf
RFQ
1331R-104K
1331R-104K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 51MA 16.8 OHM
På lager: 50850 pcs
Hent: 1331R-104K.pdf
RFQ
1331R-121K
1331R-121K
Beskrivelse: FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM