1331R-102H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1331R-102H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM SMD
Dataark: 1331R-102H.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1331R-102H
Varenummer 1331R-102H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 28636 pcs Datablad 1331R-102H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331R
Vurderinger - Q @ Freq 37 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331R-102H TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 1µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 150MHz
Detaljeret beskrivelse 1µH Shielded Inductor 385mA 300 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 300 mOhm Max
Nuværende vurdering 385mA Nuværende - Mætning 385mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1331R-102J
1331R-102J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM SMD
På lager: 37352 pcs
Hent: 1331R-102J.pdf
RFQ
producenter: Weidmuller
Beskrivelse: LMFS 5.00/04/90 3.5SN OR BX
På lager: 55568 pcs
Hent:
RFQ
1331R-103K
1331R-103K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM SMD
Hent: 1331R-103K.pdf
1331R-103H
1331R-103H
Hent: 1331R-103H.pdf
producenter: Weidmuller
Beskrivelse: LMFS 5.00/05/90 3.5SN OR BX
Hent:
1331R-101H
1331R-101H
Beskrivelse: FIXED IND 100NH 670MA 100 MOHM
Hent: 1331R-101H.pdf
1331R-102K
1331R-102K
Hent: 1331R-102K.pdf
1331R-104H
1331R-104H
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 51MA 16.8 OHM
Hent: 1331R-104H.pdf
1331A 0031000
1331A 0031000
producenter: Belden
Beskrivelse: CBL 15PR 18AWG SHLD
På lager: 13 pcs
1331R-101J
1331R-101J
Hent: 1331R-101J.pdf
1331R-101K
1331R-101K