1331R-103J
Produkt oversigt
Varenummer: 1331R-103J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM SMD
Dataark: 1331R-103J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1331R-103J
Varenummer 1331R-103J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 37583 pcs Datablad 1331R-103J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331R
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331R-103J TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 10µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 50MHz
Detaljeret beskrivelse 10µH Shielded Inductor 106mA 4 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 4 Ohm Max
Nuværende vurdering 106mA Nuværende - Mætning 106mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1331R-121J
1331R-121J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM
På lager: 45118 pcs
Hent: 1331R-121J.pdf
RFQ
1331R-104K
1331R-104K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 51MA 16.8 OHM
På lager: 50850 pcs
Hent: 1331R-104K.pdf
RFQ
1331R-103H
1331R-103H
Beskrivelse: FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM SMD
Hent: 1331R-103H.pdf
1331R-104H
1331R-104H
Hent: 1331R-104H.pdf
1331R-102K
1331R-102K
Beskrivelse: FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM SMD
Hent: 1331R-102K.pdf
1331R-101K
1331R-101K
Beskrivelse: FIXED IND 100NH 670MA 100 MOHM