1331R-121H
Produkt oversigt
Varenummer: 1331R-121H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM
Dataark: 1331R-121H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1331R-121H
Varenummer 1331R-121H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 23491 pcs Datablad 1331R-121H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331R
Vurderinger - Q @ Freq 45 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331R-121H TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 120nH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 430MHz
Detaljeret beskrivelse 120nH Shielded Inductor 635mA 110 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 110 mOhm Max
Nuværende vurdering 635mA Nuværende - Mætning 635mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1331R-122K
1331R-122K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM
På lager: 45744 pcs
Hent: 1331R-122K.pdf
RFQ
1331R-121K
1331R-121K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM