1331R-102J
Produkt oversigt
Varenummer: 1331R-102J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM SMD
Dataark: 1331R-102J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1331R-102J
Varenummer 1331R-102J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 37352 pcs Datablad 1331R-102J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331R
Vurderinger - Q @ Freq 37 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331R-102J TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 1µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 150MHz
Detaljeret beskrivelse 1µH Shielded Inductor 385mA 300 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 300 mOhm Max
Nuværende vurdering 385mA Nuværende - Mætning 385mA