1331R-563J
Produkt oversigt
Varenummer: 1331R-563J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM SMD
Dataark: 1331R-563J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1331R-563J
Varenummer 1331R-563J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 41104 pcs Datablad 1331R-563J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331R
Vurderinger - Q @ Freq 44 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331R-563J TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 56µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 15MHz
Detaljeret beskrivelse 56µH Shielded Inductor 64mA 11 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 11 Ohm Max
Nuværende vurdering 64mA Nuværende - Mætning 64mA
Relaterede produkter
1331R-562H
1331R-562H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM
På lager: 28074 pcs
Hent: 1331R-562H.pdf
RFQ
1331R-564K
1331R-564K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM SMD
På lager: 48871 pcs
Hent: 1331R-564K.pdf
RFQ
1331R-562J
1331R-562J
Hent: 1331R-562J.pdf
1331R-562K
1331R-562K
Hent: 1331R-562K.pdf
1331R-561K
1331R-561K
Beskrivelse: FIXED IND 560NH 440MA 230 MOHM