1331R-564J
Produkt oversigt
Varenummer: 1331R-564J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM SMD
Dataark: 1331R-564J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1331R-564J
Varenummer 1331R-564J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 34710 pcs Datablad 1331R-564J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331R
Vurderinger - Q @ Freq 35 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331R-564J TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 560µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 7MHz
Detaljeret beskrivelse 560µH Shielded Inductor 40mA 28 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 28 Ohm Max
Nuværende vurdering 40mA Nuværende - Mætning 12mA