1331R-681J
Produkt oversigt
Varenummer: 1331R-681J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM
Dataark: 1331R-681J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1331R-681J
Varenummer 1331R-681J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 41054 pcs Datablad 1331R-681J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331R
Vurderinger - Q @ Freq 39 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331R-681J TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 680nH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 180MHz
Detaljeret beskrivelse 680nH Shielded Inductor 430mA 240 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 240 mOhm Max
Nuværende vurdering 430mA Nuværende - Mætning 430mA