1641R-822J
Produkt oversigt
Varenummer: 1641R-822J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 8.2UH 250MA 1.32 OHM
  • Besked
Specifikationer for 1641R-822J
Varenummer 1641R-822J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 8.2UH 250MA 1.32 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 92405 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Afskærmning Shielded Serie 1641R
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1641R-822J TR 2500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 8.2µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 50MHz
Detaljeret beskrivelse 8.2µH Shielded Molded Inductor 250mA 1.32 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 1.32 Ohm Max
Nuværende vurdering 250mA Nuværende - Mætning 250mA