1641R-824J
Produkt oversigt
Varenummer: 1641R-824J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 820UH 80MA 13 OHM TH
  • Besked
Specifikationer for 1641R-824J
Varenummer 1641R-824J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 820UH 80MA 13 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 111954 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Afskærmning Shielded Serie 1641R
Vurderinger - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1641R-824J TR 2500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 820µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 4.2MHz
Detaljeret beskrivelse 820µH Shielded Molded Inductor 80mA 13 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 13 Ohm Max
Nuværende vurdering 80mA Nuværende - Mætning 45mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1641R-822K
1641R-822K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 250MA 1.32 OHM
På lager: 125318 pcs
Hent:
RFQ
1641R-824H
1641R-824H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 820UH 80MA 13 OHM TH
På lager: 91570 pcs
Hent:
RFQ
1642
producenter: Keystone Electronics Corp.
Beskrivelse: HEX STANDOFF #6-32 BRASS 2-1/4"
Hent: 1642.pdf
1641R-823H
1641R-823H
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 186MA 2.44 OHM TH
producenter: Weidmuller
Beskrivelse: TERM BLOCK HDR 16POS VERT 3.5MM
1641R-823J
1641R-823J
1641R-823K
1641R-823K
producenter: Weidmuller
Beskrivelse: TERM BLOCK HDR 24POS VERT 3.5MM
1641R-824K
1641R-824K
Beskrivelse: TERM BLOCK HDR 20POS VERT 3.5MM
1641R-822J
1641R-822J