1641R-823J
Produkt oversigt
Varenummer: 1641R-823J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 82UH 186MA 2.44 OHM TH
  • Besked
Specifikationer for 1641R-823J
Varenummer 1641R-823J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 82UH 186MA 2.44 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 87252 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Afskærmning Shielded Serie 1641R
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1641R-823J TR 2500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 82µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 10.5MHz
Detaljeret beskrivelse 82µH Shielded Molded Inductor 186mA 2.44 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 2.44 Ohm Max
Nuværende vurdering 186mA Nuværende - Mætning 140mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1641R-821J
1641R-821J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 820NH 375MA 590 MOHM
På lager: 88611 pcs
Hent:
RFQ
1641R-824K
1641R-824K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 820UH 80MA 13 OHM TH
På lager: 115403 pcs
Hent:
RFQ
1641R-824H
1641R-824H
1641R-824J
1641R-824J
1641R-823K
1641R-823K
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 186MA 2.44 OHM TH
1641R-823H
1641R-823H
1641R-822K
1641R-822K
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 250MA 1.32 OHM
1641R-821K
1641R-821K
1641R-822J
1641R-822J
1641R-822H
1641R-822H