1812-184H
API DelevanAPI Delevan
1812-184H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-184H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM
Dataark: 1812-184H.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812-184H
Varenummer 1812-184H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 51357 pcs Datablad 1812-184H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812-184H TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 180µH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 5MHz
Detaljeret beskrivelse 180µH Unshielded Inductor 145mA 9.5 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 9.5 Ohm Max
Nuværende vurdering 145mA Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1812-184K
1812-184K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM
På lager: 75572 pcs
Hent: 1812-184K.pdf
RFQ
1812-183J
1812-183J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD
På lager: 82597 pcs
Hent: 1812-183J.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 22NH 1.23A 100 MOHM
Hent: 1812-220K.pdf
1812-184G
1812-184G
Hent: 1812-184G.pdf
1812-183H
1812-183H
Hent: 1812-183H.pdf
1812-184F
1812-184F
Hent: 1812-184F.pdf
1812-220M
1812-220M
Hent: 1812-220M.pdf
Hent: 1812-183G.pdf
Hent: 1812-220J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 220NH 708MA 400 MOHM