1812-184J
API DelevanAPI Delevan
1812-184J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-184J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM
Dataark: 1812-184J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812-184J
Varenummer 1812-184J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 84622 pcs Datablad 1812-184J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne 1812-184J TR 500
DN12184JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 790kHz
selvinduktion 180µH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans 5MHz Detaljeret beskrivelse 180µH Unshielded Inductor 145mA 9.5 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 9.5 Ohm Max Nuværende vurdering 145mA
Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1812-183J
1812-183J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD
På lager: 82597 pcs
Hent: 1812-183J.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 22NH 1.23A 100 MOHM
På lager: 64095 pcs
Hent: 1812-220J.pdf
RFQ
1812-221G
1812-221G
Beskrivelse: FIXED IND 220NH 708MA 400 MOHM
Hent: 1812-221G.pdf
1812-183H
1812-183H
Hent: 1812-183H.pdf
1812-184F
1812-184F
Beskrivelse: FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM
Hent: 1812-184F.pdf
Hent: 1812-184G.pdf
Hent: 1812-221F.pdf
1812-220K
1812-220K
Hent: 1812-220K.pdf
Hent: 1812-184H.pdf
1812-220M
1812-220M
Hent: 1812-220M.pdf
Hent: 1812-184K.pdf