1812-220J
API DelevanAPI Delevan
1812-220J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-220J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 22NH 1.23A 100 MOHM
Dataark: 1812-220J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812-220J
Varenummer 1812-220J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 22NH 1.23A 100 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 64095 pcs Datablad 1812-220J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812-220J TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 22nH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 1GHz
Detaljeret beskrivelse 22nH Unshielded Inductor 1.23A 100 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 100 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.23A Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812-221J
1812-221J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 220NH 708MA 400 MOHM
På lager: 86518 pcs
Hent: 1812-221J.pdf
RFQ
1812-221G
1812-221G
producenter: API Delevan
På lager: 40916 pcs
Hent: 1812-221G.pdf
RFQ
1812-183K
1812-183K
Beskrivelse: FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD
Hent: 1812-183K.pdf
1812-221H
1812-221H
Hent: 1812-221H.pdf
1812-220M
1812-220M
Beskrivelse: FIXED IND 22NH 1.23A 100 MOHM
Hent: 1812-220M.pdf
Hent: 1812-220K.pdf
1812-184F
1812-184F
Beskrivelse: FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM
Hent: 1812-184F.pdf
Hent: 1812-184G.pdf
Hent: 1812-184J.pdf
Hent: 1812-184H.pdf