1812-224H
API DelevanAPI Delevan
1812-224H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-224H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 220UH 142MA 10 OHM SMD
Dataark: 1812-224H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1812-224H
Varenummer 1812-224H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 220UH 142MA 10 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 58471 pcs Datablad 1812-224H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812-224H TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 220µH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 4MHz
Detaljeret beskrivelse 220µH Unshielded Inductor 142mA 10 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 10 Ohm Max
Nuværende vurdering 142mA Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1812-271F
1812-271F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 270NH 668MA 450 MOHM
På lager: 34610 pcs
Hent: 1812-271F.pdf
RFQ
1812-223J
1812-223J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD
På lager: 77723 pcs
Hent: 1812-223J.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 27NH 1A 150 MOHM SMD
Hent: 1812-270J.pdf
1812-224K
1812-224K
Beskrivelse: FIXED IND 220UH 142MA 10 OHM SMD
Hent: 1812-224K.pdf
1812-223H
1812-223H
Hent: 1812-223H.pdf
1812-223G
1812-223G
Hent: 1812-223G.pdf
Hent: 1812-224F.pdf
Hent: 1812-224G.pdf
1812-270M
1812-270M
Hent: 1812-270M.pdf
Hent: 1812-223K.pdf