1812-270J
API DelevanAPI Delevan
1812-270J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-270J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 27NH 1A 150 MOHM SMD
Dataark: 1812-270J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812-270J
Varenummer 1812-270J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 27NH 1A 150 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 65125 pcs Datablad 1812-270J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812-270J TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 27nH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 1GHz
Detaljeret beskrivelse 27nH Unshielded Inductor 1A 150 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 150 mOhm Max
Nuværende vurdering 1A Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1812-271F
1812-271F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 270NH 668MA 450 MOHM
På lager: 34610 pcs
Hent: 1812-271F.pdf
RFQ
1812-270K
1812-270K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 27NH 1A 150 MOHM SMD
På lager: 95921 pcs
Hent: 1812-270K.pdf
RFQ
1812-270M
1812-270M
Hent: 1812-270M.pdf
1812-224J
1812-224J
Beskrivelse: FIXED IND 220UH 142MA 10 OHM SMD
Hent: 1812-224J.pdf
1812-224H
1812-224H
Hent: 1812-224H.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD
Hent: 1812-223K.pdf
1812-271G
1812-271G
Hent: 1812-271G.pdf
Hent: 1812-224F.pdf
Hent: 1812-271J.pdf
Hent: 1812-271H.pdf