1812-224J
API DelevanAPI Delevan
1812-224J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-224J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 220UH 142MA 10 OHM SMD
Dataark: 1812-224J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812-224J
Varenummer 1812-224J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 220UH 142MA 10 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 70107 pcs Datablad 1812-224J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne 1812-224J TR 500
DN12224JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 790kHz
selvinduktion 220µH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans 4MHz Detaljeret beskrivelse 220µH Unshielded Inductor 142mA 10 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 10 Ohm Max Nuværende vurdering 142mA
Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812-270M
1812-270M
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 27NH 1A 150 MOHM SMD
På lager: 99569 pcs
Hent: 1812-270M.pdf
RFQ
1812-223H
1812-223H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD
På lager: 52377 pcs
Hent: 1812-223H.pdf
RFQ
1812-224F
1812-224F
Beskrivelse: FIXED IND 220UH 142MA 10 OHM SMD
Hent: 1812-224F.pdf
1812-223K
1812-223K
Hent: 1812-223K.pdf
Hent: 1812-224H.pdf
1812-223J
1812-223J
Hent: 1812-223J.pdf
1812-271G
1812-271G
Beskrivelse: FIXED IND 270NH 668MA 450 MOHM
Hent: 1812-271G.pdf
Hent: 1812-271F.pdf
Hent: 1812-224K.pdf
Hent: 1812-270J.pdf
Hent: 1812-224G.pdf