1812-272J
API DelevanAPI Delevan
1812-272J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-272J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.7UH 517MA 750 MOHM
Dataark: 1812-272J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812-272J
Varenummer 1812-272J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 2.7UH 517MA 750 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 89941 pcs Datablad 1812-272J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne 1812-272J TR 500
DN12272JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 7.9MHz
selvinduktion 2.7µH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans 50MHz Detaljeret beskrivelse 2.7µH Unshielded Inductor 517mA 750 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 750 mOhm Max Nuværende vurdering 517mA
Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1812-272G
1812-272G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 2.7UH 517MA 750 MOHM
På lager: 35901 pcs
Hent: 1812-272G.pdf
RFQ
1812-272K
1812-272K
producenter: API Delevan
På lager: 69885 pcs
Hent: 1812-272K.pdf
RFQ
1812-273F
1812-273F
Beskrivelse: FIXED IND 27UH 236MA 3.6 OHM SMD
Hent: 1812-273F.pdf
Hent: 1812-273K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 270NH 668MA 450 MOHM
1812-273J
1812-273J
Hent: 1812-273J.pdf